Велозаїзд до всеукраїнського Велодня

У суботу 20 травня в м.Мукачево відбувся Велозаїзд до всеукраїнського Велодня.  Велодень – всеукраїнська акція, яка об’єднує тисячі велосипедистів у спільному велопробізі центральними вулицями їхніх міст.  З кожним роком до цієї акції приєднується все більше і більше велолюбителів. Метою акції є популяризація велосипедного руху та активне залучення людей до здорового способу життя.

Маршрут пролягав вулицями міста протяжністю більше 10 кілометрів та зібрав приблизно 50 велолюбителів різного віку.  Велозаїд проводився за підтримки ГО Молодіжні Ініціативи Закарпаття та мукачівської велошколи “LIDER”. Також кожного року до проведення подібних заходів долучається Патрульна поліція Ужгороду та Мукачева.  Велозаїзд став вже традиційною акцією та проводиться вже декілька років підряд, тож наступного тож очікуємо і на тебе!!)

Морозов Василь
Майстер спорту з велоспорту ( moutain bike )
Срібний призер Чемпіонату України ( 2016 року )
Тренер в дитячій велошколі “LIDER”
Друзі, наша діяльність напряму залежить від ресурсів якими ми володіємо. Фінансування нашої діяльності відбувається з благодійних внесків та добровільних пожертв членів громадської організації.
Якщо у вас виникає бажання допомогти, і стати співавтором наших проектів, відтепер зробити це набагато простіше!
  грн/місяць
comments powered by HyperComments