Велопікнік в Мукачеві

В рамках першого весняного велопікніка організованого ГО “Молодіжні Ініціативи Закарпаття”, велошколою “LIDER” та Управлінням освіти, молоді та спорту м.Мукачево, відбулись майстеркласи з ремонту та обслуговування велосипедів, правил дорожнього руху від Патрульної поліції, перший в цьому році велозабіг та велозмагання серед дітей.

Не дивлячись на дощову погоду, діти позмагатись в трьох дисциплінах: фігурне водіння, драг рейсінг та крос кантрі елімінатор зібралось більше 60 юних спортсменів.

Окрема подяка за організацію супроводу та майстеркласи з ПДР Патрульній поліції Ужгорода та Мукачева та компанії Мотолюкс за надані призи та автомобіль супроводу для велопробігу.

Захід організований ГО “Молодіжні Ініціативи Закарпаття” та велошколи “LIDER” під керівництвом тренера Василя Морозова.

Вихованці школи стабільно показують високий результат на змаганнях, не дивлячись на юний вік секції. Тож запрошуємо приєднатись до велошколи “LIDER”, тренування проходять тричі на тиждень, зайняття безкоштовні. Подробиці за телефоном (099) 176-40-82

Громадський активіст та голова ГО “Молодіжні Ініціативи Закарпаття”.
Двічі майстер спорту.
Зацікавлення: програмування, біг, велоспорт, туризм, подорожі.
Друзі, наша діяльність напряму залежить від ресурсів якими ми володіємо. Фінансування нашої діяльності відбувається з благодійних внесків та добровільних пожертв членів громадської організації.
Якщо у вас виникає бажання допомогти, і стати співавтором наших проектів, відтепер зробити це набагато простіше!
  грн/місяць
comments powered by HyperComments