Відкриття велошколи з крос-кантрі в Мукачеві

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися приєднатись до велошколи з крос-кантрі! Тренування відбуваються кожної суботи, о 18.00 в парку Перемога.

Велосипед для Вас, більше ніж засіб пересування? Невпевнено тримаєтесь в сідлі? Бажаєте підвищити майстерність володіння велосипедом? Маєте питання по експлуатації? Тоді Вам до нас! Ми Вас навчимо!
В нашій школі Ви підвищите рівень володіння гірським велосипедом, вас перестануть вводити в ступор бордюри, камені, коріння і круті спуски. Навіть жорсткі підйоми стануть розвагою, головний секрет успіху – правильно в’їжджати, а ми вас цього навчимо.
“Зважаючи на зростаючу популярності МТБ та його підвид Cross-country (їзда по пересіченій місцевості), ми вирішили розпочати тренування і в нашому місті. Тож оголошуємо набір і запрошуємо дітей та молодь долучитись до велошколи Крос-кантрі в Мукачеві!” – повідомляють організатори.
Окрім велосипеда з собою обов’язково мати шолом, питну воду, карімат або підстилку для виконання вправ на землі. Всім іншим забезпечують організатори.

Громадський активіст та голова ГО “Молодіжні Ініціативи Закарпаття”.
Двічі майстер спорту.
Зацікавлення: програмування, біг, велоспорт, туризм, подорожі.
Друзі, наша діяльність напряму залежить від ресурсів якими ми володіємо. Фінансування нашої діяльності відбувається з благодійних внесків та добровільних пожертв членів громадської організації.
Якщо у вас виникає бажання допомогти, і стати співавтором наших проектів, відтепер зробити це набагато простіше!
  грн/місяць
comments powered by HyperComments