Вітаємо з Новим, 2016 Роком та Різдвом Христовим!


web-web
Друзі, напередодні закінченню чергового року, ми згадуємо, аналізуємо, співставляємо події, можливості, обсяг реалізованих ідей та проектів. Адже наша діяльність, це не тільки сотні годин, кілометри доріг та текстових рядків, безсонні ночі та літри кави. Насамперед це щирі посмішки радості та захоплення, якими ви надихаєте нас на створення нових проектів, це горизонти нових цілей та можливостей, які відкриваються перед кожним з нас.

Обертаючись назад, хочеться висловити величезну подяку всіх, хто був і лишається поряд з нами. Тим хто стоїть в авангарді, хто підтримує та підставляю плече в необхідний момент, тим хто надихає…  Ми цінуємо той величезний пласт нашого спільного, та нові горизонти, котрі відкривається перед нами.

Ми, Команда Громадської Організації «Молодіжні Ініціативи Закарпаття» щиро вітаємо Вас із Різдвом Христовим та прийдешнім, 2016 Роком! Бажаємо успіхів у всіх починаннях, миру та злагоди, тепла від сімейного вогнища і добрих та щирих людей навколо.

З повагою,
Команда ГО “Молодіжні Ініціативи Закарпаття

Громадський активіст та голова ГО “Молодіжні Ініціативи Закарпаття”.
Двічі майстер спорту.
Зацікавлення: програмування, біг, велоспорт, туризм, подорожі.
Друзі, наша діяльність напряму залежить від ресурсів якими ми володіємо. Фінансування нашої діяльності відбувається з благодійних внесків та добровільних пожертв членів громадської організації.
Якщо у вас виникає бажання допомогти, і стати співавтором наших проектів, відтепер зробити це набагато простіше!
  грн/місяць
comments powered by HyperComments