В Мукачеві відбулась дитяча першість КО ДЮСШ “Спартак”

viber-image0Цими вихідними в Мукачеві, на набережній поблизу парка “Перемога” відбулась дитяча першість з велоспорту (moutain bike) КО ДЮСШ “Спартак”.

Змагання зібрали спортсменів з Мукачева, Ужгороду, Хуста та Сваляви.

В категорії 13-15 років перемогу здобув вихованець Ужгородської велошколи Тодер Іван ( тренер Мельник В.М ) Друге місце посів Диба Юрій ( тренер Мельник В.М. ) Третє місце Торія Дмитро ( тренер (Морозов В.Г.). У молодшій категорії перше і третє місце злобули представники Сваляви ( тренер Карпутенко ) Друге місце вихованець Мукачівської велошколи Радзінський Михайло (тренер Морозов В.Г. )

789Значну підтримку в проведені змагання надала громадська організація “Молодіжні ініціативи Закарпаття” та волонтери на чолі з Маркулинцем Ярославом.

Загалом змагання пройшли успішно, переможці були нагородженні медалями, грамотами та кубками від КО ДЮСШ “Спартак”.

Нагадуємо, що з літа в Мукачеві на постійній основі діє спортивна секція з moutain bike. Заняття проходять тричі на тиждень на безкоштовній основі. Запис в секцію за телефоном (099) 17-64-082
viber-image

Громадський активіст та голова ГО “Молодіжні Ініціативи Закарпаття”.
Двічі майстер спорту.
Зацікавлення: програмування, біг, велоспорт, туризм, подорожі.
Друзі, наша діяльність напряму залежить від ресурсів якими ми володіємо. Фінансування нашої діяльності відбувається з благодійних внесків та добровільних пожертв членів громадської організації.
Якщо у вас виникає бажання допомогти, і стати співавтором наших проектів, відтепер зробити це набагато простіше!
  грн/місяць
comments powered by HyperComments