Забіг “Mukachevo light run”

Цього року день фізичної культури і спорту ГО “Молодіжні Ініціативи Закарпаття” запрошують відсвяткувати по особливому!)
Що буде?
Нічний забіг у форматі Light Run тепер в Мукачеві. Такі забіги вже давно набули популярності в усьому світі, настав час і нам приєднатися до цієї чудової традиції. Обов’язковою умовою для участі, є дотримання дрес-коду, – яскраві елементи в одязі та спортивній екіпіровці, кольорові ліхтарики, діодні блималки, світловідбивачі стрічки, ніонові браслет та інші яскраві елементи. Організатори забезпечують учасників неоновими браслетами.
Коли?
На день фізичної культури і спорту. В Україні це свято відзначають у другу суботу вересня. Цього року припадає на 12 вересня.
Де?
Мукачево, комсомольський парк! Початок реєстрації о 20.30, старт о 21.00.
Що потрібно?
Яскравий одяг, зручне спортивне взуття, в елементах екіпірування мати кольорові ліхтарики, діодні блималки, світловідбивачі стрічки, ніонові браслет та інші яскраві елементи. І Звісно гарний настрій!)

Подія в фейсбуці

Громадський активіст та голова ГО “Молодіжні Ініціативи Закарпаття”.
Двічі майстер спорту.
Зацікавлення: програмування, біг, велоспорт, туризм, подорожі.
Друзі, наша діяльність напряму залежить від ресурсів якими ми володіємо. Фінансування нашої діяльності відбувається з благодійних внесків та добровільних пожертв членів громадської організації.
Якщо у вас виникає бажання допомогти, і стати співавтором наших проектів, відтепер зробити це набагато простіше!
  грн/місяць
comments powered by HyperComments