Забіг “Uzh color run” – найяскравіші кілометри в твоєму житті!

11951829_10206572097175646_5254131243437035819_nЦього року день фізичної культури і спорту ГО “Молодіжні Ініціативи Закарпаття” запрошують відсвяткувати по особливому!)
Uzh Color Run – найяскравіші кілометри в твоєму житті!
Забіг пройде в неділю, у боздошському парку. Перед стартом, на учасників чекає розминка з тренерами федерації спортивної гімнастики Закарпаття. Організатори забезпечують учасників номерами та пакетиками з натуральними фарбами холі. Які абсолютно нешкідливі для здоров’я і неймовірно корисні для гарного настрою! Обов’язкова попередня реєстрація, яка стартує з 14.00. Для участі необхідні яскравий спортивних одяг, зручні кросівки та гарний настрій! Захід в такому форматі відбуватиметься на Закарпатті вперше! Участь безкоштовна!

Що буде?
Кольоровий забіг. Такі забіги вже давно набули популярності в усьому світі, настав час і Закарпаттю приєднатися до цієї чудової традиції. Обов’язковою умовою для участі, є дотримання дрес-коду, – яскраві елементи в одязі та спортивній екіпіровці. Організатори забезпечують учасників пакетиками з фарбами холі.

Коли?
На день фізичної культури і спорту. В Україні це свято відзначають у другу суботу вересня. Цього року припадає на 12 вересня.

Де?
Ужгород, боздоський парк! Збираємось на 10 ранку. Робимо спільну розминку, реєструємось, стартуємо!

Що потрібно?
Яскравий одяг, зручне спортивне взуття, гарний настрій та справжні друзі!

Громадський активіст та голова ГО “Молодіжні Ініціативи Закарпаття”.
Двічі майстер спорту.
Зацікавлення: програмування, біг, велоспорт, туризм, подорожі.
Друзі, наша діяльність напряму залежить від ресурсів якими ми володіємо. Фінансування нашої діяльності відбувається з благодійних внесків та добровільних пожертв членів громадської організації.
Якщо у вас виникає бажання допомогти, і стати співавтором наших проектів, відтепер зробити це набагато простіше!
  грн/місяць
comments powered by HyperComments