Конференція до дня Європи в Україні в Мукачеві

Запрошуємо до конференції, присвяченій дню Європи в Україні, яка відбудеться 19 травня 2017 рокі, о 15.00 в сесійному залі Мукачівської міської ради.

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

 
Щорічне відзначення згаданого заходу в нашій державі започатковано Указом Президента України від 19 квітня 2003 р. № 339, яким встановлено третю суботу травня датою святкування в Україні Дня Європи.
 
Відзначення Дня Європи в Україні − це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. Головною метою відзначення в Україні Дня Європи є:
 
Під час конференції ви дізнаєтесь як працює ЄС, про відносини ЄС та України, інституції, програми та проекти ЄС.
 
Також зможете переглянути виставку графічних «Взаємодія / Діє». Це 12 графічних робіт (художники: Олена Старанчук та Олег Грищенко) про реформи в Україні. Малюнки ілюструють успішні шляхи змін через взаємодію різних державних структур із громадою.
 
Захід організовано ГО “Молодіжні Ініціативи Закарпаття“, Школа Лідерства м. Мукачево, Відділ економіки та транскордонного співробітництва Мукачівська міська рада та Мукачівський державний університет
 
 
Громадський активіст та голова ГО “Молодіжні Ініціативи Закарпаття”.
Двічі майстер спорту.
Зацікавлення: програмування, біг, велоспорт, туризм, подорожі.
Друзі, наша діяльність напряму залежить від ресурсів якими ми володіємо. Фінансування нашої діяльності відбувається з благодійних внесків та добровільних пожертв членів громадської організації.
Якщо у вас виникає бажання допомогти, і стати співавтором наших проектів, відтепер зробити це набагато простіше!
  грн/місяць
comments powered by HyperComments