Кіно-пікнік на Ловачці

Цієї  неділі, 21 серпня, в Мукачеві відбувся відкритий перегляд фільму Сергія Параджанова “Тіні забутих предків”. Показ проходив на горі Ловачка, з панорамою на нічне Мукачево. До безкоштовного перегляду могли долучитися всі охочі, за умови допомоги в організації заходу.

Крім кіноперегляду, на присутніх чекав сюрприз у вигляді виступу колективу Way In Rye music band.

“Окрім знайомства глядачів з шедевром українського кінематографу, ставили на меті продемонструвати як згуртувавшись навколо ідеї спільними силами організувати чудовий захід. Обов’язковою умовою була участь в організації заходу. Хтось допомагав в транспортуванні апаратури,  облаштуванням галявину, прибиранням сміття… тощо.

Наш захід, є подарунком від всіх для всіх! Тобто організатором виступає кожен хто долучається, та допомагає втілити задум в життя.

В разі сприятливої погоди, продовжуватимемо подібні заходи, анонси на котрі зможете знайти на моїй сторінці facebook. Долучайтесь, будемо раді бачити на наступних заходах” – прокоментував ініціатор події, Денис Соболь.

Громадський активіст та голова ГО “Молодіжні Ініціативи Закарпаття”.
Двічі майстер спорту.
Зацікавлення: програмування, біг, велоспорт, туризм, подорожі.
Друзі, наша діяльність напряму залежить від ресурсів якими ми володіємо. Фінансування нашої діяльності відбувається з благодійних внесків та добровільних пожертв членів громадської організації.
Якщо у вас виникає бажання допомогти, і стати співавтором наших проектів, відтепер зробити це набагато простіше!
  грн/місяць
comments powered by HyperComments