Ми розпочали співпрацю з проектом Артхаус Клуб

Друзі, хочемо поділитись з вами чудовою новиною! Ми розпочали співпрацю з проектом Артхаус Клуб, від дистриб’юторської компанії Arthouse Traffic.

Це дає чудову можливість знайомити вас з найцікавішими арт-кіностірчками в чудовій якості абсолютно легально!

До слова, “Артхаус Трафік” став першим українським дистриб’ютором, який спеціалізується на кінопрокаті арт-кіно. На даний момент компанія випустила на екрани більше 400 фільмів, серед яких “Піна” Віма Вендерса, “Океани” Жака Перрена, “Затоичи” Такеші Кітано, “Басейн” Франсуа Озона, “Повернення” Андрія Звягінцева, “Олдбой” Чхан-Ук Пака , “Пророк” Жака Одіара і “Мільйонер з трущоб” Денні Бойла.

Спільно з посольствами та культурними центрами зарубіжних країн “Артхаус Трафік” проводить ряд щорічних фестивальних проектів – “Вечори Французького кіно”, “Нове британське кіно”, “Нове німецьке кіно”, “Лінія іспанського кіно”, “Тиждень італійського кіно”, “Азія -кіно “і” Манхеттенський фестиваль короткометражних фільмів “.

З моменту заснування “Артхаус Трафік” послідовно займається створенням і просуванням українського кіно. Компанія випустила в прокат фільми “Мамай” Леся Саніна, “Біля річки” Єви Нейман, “Путівник” Олександра Шапіро. У 2006 році “Трафік” став співпродюсером і дистриб’ютором трилера “Штольня”, який подивилося більше 30 тис. Українських глядачів, а права на фільм були продані в 16 зарубіжних країн. У 2010 році компанія виступила співпродюсером короткометражного альманаху “Мудаки. Арабески “, окремі фільми якого брали участь в більш ніж 30 міжнародних фестивалях, а фільм” Глухота “Мирослава Слабошпицького став учасником короткометражного конкурсу Берлінського кінофестивалю.

Детальніше про компанію “Артхаус Трафик” можна дізнатись за посиланням www.arthousetraffic.com

Громадський активіст та голова ГО “Молодіжні Ініціативи Закарпаття”.
Двічі майстер спорту.
Зацікавлення: програмування, біг, велоспорт, туризм, подорожі.
Друзі, наша діяльність напряму залежить від ресурсів якими ми володіємо. Фінансування нашої діяльності відбувається з благодійних внесків та добровільних пожертв членів громадської організації.
Якщо у вас виникає бажання допомогти, і стати співавтором наших проектів, відтепер зробити це набагато простіше!
  грн/місяць
comments powered by HyperComments