«Молодіжні ініціативи Закарпаття» з патрульною поліцією Ужгорода та Мукачева у рамках проекту, який фінансуватиме фонд «Agriteam Canada», впродовж трьох місяців дбатимуть про безпеку на дорозі.

Громадська організація «МІЗ» спільно з УПП у містах Ужгороді та Мукачеві реалізують проект, усі етапи якого покликані зменшити дорожньо-транспортний травматизм та подолати комунікаційні бар’єри громади та поліції.
Головне мета проекту не лише розуміння громади з правоохоронними органами, а й зведення до мінімуму кількості ДТП, травматизму та наслідків пригод на дорозі.
Головна ідея – донести до громадян важливість дотримання правил дорожнього руху, культури водіння та взаємоповаги, що у комплексі повинно докорінно змінити ситуацію на дорогах, відтак ГО «МІЗ» організує всі сходинки проекту «Спільнодія – поліція і суспільство», якими усі йтимуть до спільної мети.
Проект стартує вже у понеділок, 21 серпня і триватиме до листопада цього року, а про результати та досягнення ми повідомлятимемо на наших сторінках та у ЗМІ.

Друзі, наша діяльність напряму залежить від ресурсів якими ми володіємо. Фінансування нашої діяльності відбувається з благодійних внесків та добровільних пожертв членів громадської організації.
Якщо у вас виникає бажання допомогти, і стати співавтором наших проектів, відтепер зробити це набагато простіше!
  грн/місяць
comments powered by HyperComments