Екстремальний каякінг поблизу вулканічної магми Гавайських островів

Ви ніколи не пробували каякінг? А як, що до сумістити його плавання поблизу поточної лави температурою води в 120 градусів з лавою.
Для ентузіастів з Бразилії це просто робота – вони знімають документальне кіно для бразильського ТБ і досліджують невідомі маршрути подорожуючи в маленьких човнах.

1
Група експертів йде вниз за течією на воді, температура якої досягає 120 градусів.Тільки один необережний рух може привести до опіку або мати летальні наслідки.
Педро Олівія з Бразилії йде уздовж лави з вулкана Кілауеа на острові Кауаї,Гаваї. Цей острів є однією з точок для дослідження нових шляхів каякинга.

2

3

Педро приніс в жертву своє весло для перевірки лави температурою 1300-1800 градусів.

4

7

6

5

Під час поїздки в минулому місяці група дослідників вивчила великі острови Гавайського архіпелагу (Мауї, Кауаї і Оаху) і провели дослідження в більш 300 водоспадах і річках.
За їхніми словами найбільшу небезпека представляє токсичною пар, що виробляється коли лава входить в контакт з водою. Вчені розповіли, що вони чули звук шипіння лави під час зіткнення двох природний стихій.

Громадський активіст та голова ГО “Молодіжні Ініціативи Закарпаття”.
Двічі майстер спорту.
Зацікавлення: програмування, біг, велоспорт, туризм, подорожі.
Друзі, наша діяльність напряму залежить від ресурсів якими ми володіємо. Фінансування нашої діяльності відбувається з благодійних внесків та добровільних пожертв членів громадської організації.
Якщо у вас виникає бажання допомогти, і стати співавтором наших проектів, відтепер зробити це набагато простіше!
  грн/місяць
comments powered by HyperComments