Освітній тренінг з прав людини

10 грудня світ відзначає День захисту прав людини. Саме в цей день, 10 лютого 1948 року була прийнята та проголошена резолюцією Генеральної Асамблеї ООН “Загальна декларація прав людини”. Яка лягла в основу міжнародних договорів та регіональних документів по правах людини, національні конституції та багатьох інших документів.

Саме в цей день, з поміж інших заходів ГО “Молодіжні Ініціативи Закарпаття” проводить освітній тренінг з прав людини для студентської молоді. Котрий стане початком ряду освітніх заходів для молоді, спрямованих на поширення основних цінностей пропагованих Радою Європи та положень Хартії Ради Європи про освіту для демократичного громадянства і прав людини.

Тренінг відбудеться з використанням програми викладеної у посібнику “Компас”, з освіти в галузі прав людини за участю молоді. Видавництва Ради Європи.

Громадський активіст та голова ГО “Молодіжні Ініціативи Закарпаття”.
Двічі майстер спорту.
Зацікавлення: програмування, біг, велоспорт, туризм, подорожі.
Друзі, наша діяльність напряму залежить від ресурсів якими ми володіємо. Фінансування нашої діяльності відбувається з благодійних внесків та добровільних пожертв членів громадської організації.
Якщо у вас виникає бажання допомогти, і стати співавтором наших проектів, відтепер зробити це набагато простіше!
  грн/місяць
comments powered by HyperComments