Перегляд стрічки “Загублена” в Ужгороді

Кіно просто неба

Сьогодні о 19.00 в Львівській майстерні шоколаду, на Корзо 2 дивимось стрічку “Загублена”.

Американський фільм режисера Девіда Фінчера за однойменним романом американської письменниці Джилліан Флінн. У головних ролях — Бен Аффлек і Розамунд Пайк.

Драматичний трилер Загублена знято за однойменним романом Гілліан Флінн.Почалося все з того, що перед самою річницею зникла благовірна. Причому, зникла вона явно не безслідно, і зовсім не випарувалася, адже на місці її зникнення було знайдено чимало доказів, що свідчать на користь версії про викрадення дружини. Подряпини, клаптики одягу і плями крові – все говорить про те, що вона була викрадена. От тільки кому і навіщо знадобилося викрадати невинну жінку, яка не зробила нікому і нічого поганого? Може, вона сама вирішила пожартувати над коханим? Ну вже ні! Занадто грубо і жорстоко навіть для жарту над близькою людиною. Поки поліція, неспішно і особливо не напружуючись, робить свою роботу, чоловік зниклої дамочки вирішує, що повинен провести власне розслідування. Схоже, що викрадач вирішив з ним пограти, залишивши певні підказки. І ось, використовуючи їх, наш герой все ближче підходить до відповіді. Але в процесі пошуків виходить так, що назовні показуються і деякі його власні секрети. Може, в цьому і криється весь сенс цієї дивної гри?

Зустрічаємося за філіжанкою смачної кави!;)

Громадський активіст та голова ГО “Молодіжні Ініціативи Закарпаття”.
Двічі майстер спорту.
Зацікавлення: програмування, біг, велоспорт, туризм, подорожі.
Друзі, наша діяльність напряму залежить від ресурсів якими ми володіємо. Фінансування нашої діяльності відбувається з благодійних внесків та добровільних пожертв членів громадської організації.
Якщо у вас виникає бажання допомогти, і стати співавтором наших проектів, відтепер зробити це набагато простіше!
  грн/місяць
comments powered by HyperComments