Показ стрічки “Вовк з Волл Стріт” в Ужгороді

maxresdefaultСьогодні о 19.00 в Львівській майстерні шоколаду, на Корзо 2 дивимось стрічку “Вовк з Волл Стріт”.

1987 рік. Джордан Белфорт стає брокером в успішному інвестиційному банку. Незабаром банк закривається після раптового обвалу індексу Доу-Джонса. За порадою дружини Терези Джордан влаштовується в невеликий заклад, що займається дрібними акціями. Його наполеглива стиль спілкування з клієнтами і вроджена харизма швидко дає свої плоди.

Він знайомиться з сусідом по будинку Донни, торговцем, який відразу знаходить спільну мову з Джорданом і вирішує відкрити з ним власну фірму. Як співробітників вони наймають кількох друзів Белфорт, його батька Макса і називають компанію «Стреттон Оукмонт». У вільний від роботи час Джордан пропалює життя: лавірує від однієї вечірки до іншої, вступає в сексуальні відносини з повіями, вживає безліч наркотичних препаратів, в тому числі кокаїн і кваалюд. Одного разу настає момент, коли швидким збагаченням Белфорт починає цікавитися агент ФБР …

Громадський активіст та голова ГО “Молодіжні Ініціативи Закарпаття”.
Двічі майстер спорту.
Зацікавлення: програмування, біг, велоспорт, туризм, подорожі.
Друзі, наша діяльність напряму залежить від ресурсів якими ми володіємо. Фінансування нашої діяльності відбувається з благодійних внесків та добровільних пожертв членів громадської організації.
Якщо у вас виникає бажання допомогти, і стати співавтором наших проектів, відтепер зробити це набагато простіше!
  грн/місяць
comments powered by HyperComments