Показ фільму “Іловайськ. Лицарі неба”

іловайськ21 лютого в в Мукачівській міській центральній бібліотеці ім.О.Духновича (початок о 16.00) та 20 лютого в галереї “Ілько” (початок о 18.00) , відбудеться показ фільму-реквієму, “Іловайськ. Лицарі неба” та зустріч з авторами фільму.

“Іловайськ. Лицарі неба” – фільм студії “12-й кадр”, який присвячено всім загиблим героям у Іловайську. «Іловайський котел» – одна з найтрагічніших сторінок новітньої історії українського народу за кількістю втрачених життів і найболючіша за всю війну Росії з Україною.

Режисер студії 12й-кадр, Катерина Стрельченко:
“Це фільм-реквієм, присвячений 15-ти хлопцям-добровольцям з полку “Дніпро-1”. Історія кожного з них лягла в основу проекту. Це спогади близьких та друзів загиблих, розповіді свідків, що пройшли через криваве пекло кінця вересня 2014 року, а також архівне відео бійців підрозділів “Дніпро-1”, “Миротворець”, “Донбас” та каналу Еспресо TV.

Автори фільму: студія “12-й кадр”.
Музика: Piano Extremist

Громадський активіст та голова ГО “Молодіжні Ініціативи Закарпаття”.
Двічі майстер спорту.
Зацікавлення: програмування, біг, велоспорт, туризм, подорожі.
Друзі, наша діяльність напряму залежить від ресурсів якими ми володіємо. Фінансування нашої діяльності відбувається з благодійних внесків та добровільних пожертв членів громадської організації.
Якщо у вас виникає бажання допомогти, і стати співавтором наших проектів, відтепер зробити це набагато простіше!
  грн/місяць
comments powered by HyperComments