Підтримаємо гідно наших Паралімпійців!

09211121_ak_largeДрузі, здається в ці дні немає жодного Українця, котрий не вітав та не захоплювався досягненнями наших Паралімпійців! Щодня тисячі ЗМІ топ новиною розповідають про досягнення наших спортсменів. Сам президент Петро Порошенко назвав блискучим виступ параолімпійської збірної на паралімпіаді в Ріо.

В той самий час існує несправедливість у відзначенні переможців. Олімпійці отримують по 126 тисяч доларів, за срібло – 80, а за бронзу – 55. В свою чергу паралімпійцям 40 тисяч за золото, 26 за срібло і 18 за бронзу.

Як би принизливо це не звучало, але навіть тут існує поділ на сорти людей, як ганебна спадщина радянщини та комунізму…

Ці перемоги даються важко, попри біль, попри обставини, попри можливості… Наші паралімпійці гідно представляють Україну на світовій арені, підтримаємо гідно і Ми їх!

Кабмін обіцяв урівняти винагороду протягом трьох років. Те ж саме обіцяв і уряд януковича. Але я вірю, Нам Разом під силу виправити цю несправедливість, не за рік, не за два, а вже сьогодні!

Нижче розміщене посилання на петицію на сайті президента з проханням урівняти рівень нагороди. Поширюйте, розповідайте друзям! Підписавши її, кожен з Нас може зробити свій маленький внесок в вирішення цього питання.

#Будь_рівним, #Підтримай_гідно

https://petition.president.gov.ua/petition/28819

Громадський активіст та голова ГО “Молодіжні Ініціативи Закарпаття”.
Двічі майстер спорту.
Зацікавлення: програмування, біг, велоспорт, туризм, подорожі.
Друзі, наша діяльність напряму залежить від ресурсів якими ми володіємо. Фінансування нашої діяльності відбувається з благодійних внесків та добровільних пожертв членів громадської організації.
Якщо у вас виникає бажання допомогти, і стати співавтором наших проектів, відтепер зробити це набагато простіше!
  грн/місяць
comments powered by HyperComments