Рейтинг учасників забігів

588Друзі, в нас для Вас ще одна хороша новина! Ми вирішили ввести рейтинг учасників наших забігів. Бали будуть нараховуватись за участь, та за досягнення  у наших змаганнях та спортивних івентах.

Так за участь у забігах можна отримати 5 балів, за входження у двадцятку кращих спортсменів у забігу, – 10 балів, у десятку, – 20 балів. За п’яте місце 30 балів (60 у забігах відмічених зірочкою), за 4 місце 40 (70 у забігах відмічених зірочкою), за 3 місце 50 (80 у забігах відмічених зірочкою), за 2 місце 50 (90 у забігах відмічених зірочкою), за перемогу 70 балів (100 у забігах відмічених зірочкою).

Рейтинг формується на протязі року за сумою досягнень спортсмена, та оновлюється на нашому сайті у відповідному розділі. Рейтинг формується у кожній віковій групі серед чоловіків та жінок окремо.

Підбиття підсумків, та нагородження найкращих спортсменів року (за версією нашого рейтингу) відбудеться на заключному забізі 2016 року,  “Забіг на 2017 метрів”.

Перелік забігів:

Забіг спозаранку
Забіг закоханих
Вертикальний забіг
Змагання з кросу
Біг з перешкодами*
Паланкова миля*
Light Run*
Fun Run
Color Run
Мукачівська десятка*
Забіг Св. Мартина
Забіг на 2017 метрів

Громадський активіст та голова ГО “Молодіжні Ініціативи Закарпаття”.
Двічі майстер спорту.
Зацікавлення: програмування, біг, велоспорт, туризм, подорожі.
Друзі, наша діяльність напряму залежить від ресурсів якими ми володіємо. Фінансування нашої діяльності відбувається з благодійних внесків та добровільних пожертв членів громадської організації.
Якщо у вас виникає бажання допомогти, і стати співавтором наших проектів, відтепер зробити це набагато простіше!
  грн/місяць
comments powered by HyperComments