Стартує проект «Майстерня активної молоді: Схід та Захід разом»!

В рамках проекту «Майстерня активної молоді: Схід та Захід разом», який реалізовує команда ГО «Центр Експертизи Політики» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, активна молодь у віці 16-28 років з Донецької, Закарпатської та Київської областей пройде ряд тренінгів!
У цьому проекті передбачені чотириденні тематичні тренінги з актуальних для сьогодення питань, таких як електронне врядування, децентралізація освітньої та медичної галузей, правоохоронних органів, об’єднання територіальних громад із представленням кращих практик України, участь молоді в процесах прийняття рішень та в суспільному житті, освітні та проектні можливості для молоді, проектний менеджмент та інше.
Теоретичні навчання поєднаються з практикою та роботою в командах у інтерактивній формі. Учасники Майстерні виконуватимуть домашні та практичні завдання і під час тренінгів та презентують їх іншим учасникам.
Перші етапи розпочнуться вже 23 серпня 2017 року і в них візьме участь по 6 молодих активних людей з кожної області-учасниці – Закарпатської, Київської та Донецької.
Нагадаємо, що організатором є ГО «Центр Експертизи Політики» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, а партнерами проекту є ГО «Молодь Сходу України» (Донецька область) та ГО “Молодіжні Ініціативи Закарпаття» (Закарпатська область).

Друзі, наша діяльність напряму залежить від ресурсів якими ми володіємо. Фінансування нашої діяльності відбувається з благодійних внесків та добровільних пожертв членів громадської організації.
Якщо у вас виникає бажання допомогти, і стати співавтором наших проектів, відтепер зробити це набагато простіше!
  грн/місяць
comments powered by HyperComments