Схід і захід – разом. Продовжуємо тему проекту.

Cьогодні голова Молодіжних Ініціатив Закарпаття Денис Соболь завітав на ранковий ефір телеканалу “Тиса-1”.

Нагадаємо, в рамках проекту «Майстерня активної молоді: Схід та Захід разом», який реалізовує команда ГО «Центр Експертизи Політики» за фінансової підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, оголошено набір на Третій етап навчальних тренінгів для молодих активістів, керівників молодіжних організацій у віці 16-25 років з Донецької, Закарпатської та Київської областей, які готові долучитися до змін!
З ведучими говорили про попередні етапи проекту,  а також про набір молоді для участі у наступному етапі.
Згодом сюжет опублікуємо на нашій сторінці.

Реєстрація- тут

Проект передбачає проведення чотириденних тематичних тренінгів з актуальних питань: електронного врядування, відкритих баз даних, децентралізації, реформ освітньої та медичної галузей, правоохоронних органів, об’єднання територіальних громад із представленням кращих практик України, участь молоді в процесах прийняття рішень та в суспільному житті, освітні та проектні можливості для молоді (в тому числі за сприяння Посольства Сполучених Штатів Америки), проектний менеджмент та інші актуальні для молодих активістів питання. Навчання будуть поєднуватися з практичною роботою, в тому числі в ігровій формі з метою закріплення отриманого матеріалу та можливістю практичного втілення. Учасники Майстерні обов’язково виконують домашні завдання і практичні завдання під час тренінгів та презентують іншим учасникам.

Дедлайн – 15 листопада 2017 року.

Місце проведення МАЙСТЕРНІ: м. Ірпінь, Київська область.

Дата проведення МАЙСТЕРНІ: 30 листопада – 3 грудня 2017 року.

Організатор – ГО «Центр Експертизи Політики» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні; партнери у реалізації проекту – ГО «Молодь Сходу України» (Донецька область) і ГО “Молодіжні Ініціативи Закарпаття» (Закарпатська область).

Умови: участь у МАЙСТЕРНІ є БЕЗКОШТОВНОЮ, що включає витрати на проживання, харчування, конференц-послуги, роздаткові матеріали, транспортні витрати.

Друзі, наша діяльність напряму залежить від ресурсів якими ми володіємо. Фінансування нашої діяльності відбувається з благодійних внесків та добровільних пожертв членів громадської організації.
Якщо у вас виникає бажання допомогти, і стати співавтором наших проектів, відтепер зробити це набагато простіше!
  грн/місяць
comments powered by HyperComments