Шукаємо агентів змін!

Цілком зрозуміло, що одна людина не може самотужки вирішувати всі проблеми навколо себе.  Тоді як згуртувавшись, об’єднавши зусилля, навіть найважче завдання стає легким та здійсненним.

Саме тому пріоритетними напрямками діяльності організації на цей рік ми обрали створення платформ спільнотворення та підтримку інституційного розвитку громадянського суспільства.

На даному етапі тримає робота ініціативної групи над картування громади. Ціллю якого є виявлення найбільш глобальних питань соціального розвитку які потребують вирішення, виявлення та пошуку ресурсу громади, цільової аудиторії готової до активних дій, стейкхолдерів, пошуку шляхів спільної взаємодії тощо.

                Якщо ви активні, готові брати на себе відповідальність, змінюватись і змінювати світ навколо себе на краще, приєднуйтесь! Адже саме мукачівці роблять Мукачево кращим!

Громадський активіст та голова ГО “Молодіжні Ініціативи Закарпаття”.
Двічі майстер спорту.
Зацікавлення: програмування, біг, велоспорт, туризм, подорожі.
Друзі, наша діяльність напряму залежить від ресурсів якими ми володіємо. Фінансування нашої діяльності відбувається з благодійних внесків та добровільних пожертв членів громадської організації.
Якщо у вас виникає бажання допомогти, і стати співавтором наших проектів, відтепер зробити це набагато простіше!
  грн/місяць
comments powered by HyperComments